L.O.L. Surprise !: «Мені попалася підробка!»

Останнім часом навколо мегапопулярного бренду L.O.L. Surprise! безліч суперечок і розбіжностей щодо величезної кількості контрафакту. І навіть при покупці оригінальної іграшки виникають сумніви в її достовірності.

Раніше ми вже звертали вашу увагу на характерні відмінності L.O.L. оригіналу і L.O.L. fake версії. Освіжити знання можна тут.

Ми зібрали найбільш поширені міфи, коли оригінальний L.O.L. Surprise! приймають за підробку.
І зараз постараємося їх розвіяти.

МІФ 1: «У кулі 2-го сезону попалася лялька з 1-го. Мені попалася підробка!»

РЕАЛЬНІСТЬ:

Артикул 552543 Ігровий набір з лялькою L.O.L. S1 / S2 – НЕЙМОВІРНИЙ СЮРПРИЗ (18 видів в асорт., в дисплеї) є асортиментним, тобто в ньому зібрані кращі ляльки 2-го сезону, а також – ТОП-іграшки 1-го сезону для колекціонерів, які з тих чи інших причин не встигли їх зібрати. У кулі 2-го сезону знаходиться адаптований лист колекціонера до 2-го сезону.

МІФ 2: «Попалася лялька, якої немає в листі колекціонера. Мені попалася підробка!»

РЕАЛЬНІСТЬ:

Ви стали володарем ТОП-ляльки L.O.L. Surprise! з 1-го сезону. Їх спеціально в обмеженій кількості включили до асортименту ляльок 2-го сезону для тих, хто не встиг зібрати всю колекцію. Знайти героїню, яка попалася вам, можна в колекційному листі 1-го сезону:

МІФ 3: «Купили ляльку, а вона пахне гумою. Попередні пахли ваніллю. Мені попалася підробка!»

РЕАЛЬНІСТЬ:

Відсутність солодкуватого запаху іграшки не є дефектом. Виробником не було задекларовано ні в найменуванні, ні в характеристиках, що іграшка ароматизована. Запах ванілі був притаманний матеріалу, який використовувався в серіях більш раннього випуску. В даний момент виробником використовується інший полімерний склад, який абсолютно безпечний, що підтверджується документами, передбаченими законодавством України. Наявність незначного запаху, властивого матеріалу, допускається державними санітарними нормами і правилами, що абсолютно безпечно для здоров’я дітей відповідно до вікової рекомендації використання.

МІФ 4: «У наборі не вистачає комплектуючих / пересорт / аксесуари від іншої ляльки. Мені попалася підробка!»

РЕАЛЬНІСТЬ:

На жаль, у зв’язку з ажіотажним попитом на іграшки L.O.L. Surprise! і прискоренням виробництва, були допущені помилки в комплектації деяких одиниць товару (відсутні або задубльовані деякі аксесуари). Ми не можемо вплинути на виробничий процес, але як дистриб’ютор ми готові нести повну відповідальність за якість продукції, що поставляється.

Звертаємо вашу увагу, що для повернення або обміну іграшки необхідно надати чек на покупку, всі елементи набору та частини упаковки, включаючи інформаційний стікер (плівку) з інформацією про виробника MGA Entertainment Ltd і постачальника ТОВ «Киддисвит».

Будьте уважні при виборі іграшок! І приємних покупок!